bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Aktualności

Rozpoczynamy budowę Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki! Podpisanie umowy z wykonawcą
Data dodania: 02 / 08 / 2022

Rozpoczynamy budowę Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki! Podpisanie umowy z wykonawcą

Rozpoczynamy budowę Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki!

2 sierpnia podpisana została umowa z wykonawcą, którym jest MGBuilding. Umowę podpisał Dyrektor Instytutu dr hab. inż. Paweł Pichniarczyk oraz Prezes Zarządu MGBuilding Michał Grabiński.

MGBuilding to profesjonalna firma budowlana oferująca kompleksowe usługi budowlane w całej Polsce. Dzięki zespołowi wykwalifikowanych pracowników zapewnia płynną realizację projektów w najwyższym standardzie, dlatego bardzo cieszymy się z tej współpracy.

MGBuilding: http://www.mgbuilding.pl/index.htm

W Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki prowadzone będą badania na najwyższym światowym poziomie dzięki wykorzystaniu nowoczesnej aparatury i sprzętu badawczego. Działanie Centrum podyktowane będzie problemami jakie stoją przed współczesnym budownictwem, szczególnie modułowym.Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona