Łukasiewicz - ICiMB

Aktualności

Patronat Honorowy Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej nad Konferencją Epoka Szkła
Data dodania: 07 / 03 / 2024

Patronat Honorowy Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej nad Konferencją Epoka Szkła

Z przyjemnością informujemy, że Konferencja Naukowo-Techniczna „Epoka Szkła” została objęta Patronatem Honorowym prof. Jerzego Lisa JM Rektora Akademii Górniczo-Hurniczej 

Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji, która będzie skupiać się na istotnych kwestiach dotyczących branży szklarskiej. Podczas wydarzenia omówione zostaną tematy takie jak wyzwania stojące przed sektorem, praktyczne przykłady zastosowania szyb zespolonych, aspekty regulacyjne, możliwości udoskonaleń w technologii fasad, akustyka w kontekście systemów szklanych, oraz rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym.

Dołącz do naszego spotkania, aby poszerzyć swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniami z innymi profesjonalistami! Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 18-19 kwietnia 2024 roku.
Link do wydarzenia: https://tiny.pl/dhkp3Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona