bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Konferencje

Materiały ogniotrwałe: wytwarzanie, metody badań, stosowanie
Data dodania: 30 / 08 / 2022

Materiały ogniotrwałe: wytwarzanie, metody badań, stosowanie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych po raz kolejny będzie organizatorem XX już Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej pt. „Materiały ogniotrwałe: wytwarzanie, metody badań, stosowanie”.

Konferencja odbędzie się w dniach 24-26 maja 2023 roku. Serdecznie Państwa zapraszamy do zgłaszania się na wydarzenie, przygotowywania referatów, posterów oraz współpracy w ramach pakietów sponsorskich.

Więcej informacji już niebawem!Wróć

Kontakt

dr inż. Katarzyna
Stec

tel.: 32 270 19 19
kom.: 693 999 986

katarzyna.stec
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

Centrum Materiałów
Ogniotrwałych

ul. Toszecka 99
44-100 Gliwice

Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona