Łukasiewicz - ICiMB

Aktualności

Łukasiewicz - ICIMB Inspiratorem Kariery 2023
Data dodania: 31 / 05 / 2023

Łukasiewicz - ICIMB Inspiratorem Kariery 2023

Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych otrzymał tytuł „Inspirator Kariery 2023”

Nagroda „Inspirator Kariery” przyznawana jest firmom i instytucjom, które przyjęły studentów na praktyki w ramach projektu Erasmus+. Ideą konkursu jest promowanie dobrych praktyk edukacyjnych, samorządowych i biznesowych na rzecz kształcenia zawodowego, propagowanie koncepcji ciągłego doskonalenia rozwoju zawodowego oraz popularyzowanie inicjatyw na rzecz formowania preorientacji i orientacji zawodowej.

Gala wręczenia nagród odbyła się 30 maja. Statuetkę w imieniu Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych odebrała dr inż. Małgorzata Niziurska, Z-ca Dyrektora ds. Badawczych i Komercjalizacji.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!

Więcej informacji: https://kariera.org.pl/

 Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona