Łukasiewicz - ICiMB

Aktualności

Patronat nad XIV Konferencją Polskiego Towarzystwa Ceramicznego
Data dodania: 26 / 02 / 2024

Patronat nad XIV Konferencją Polskiego Towarzystwa Ceramicznego

Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, od zawsze wspiera działania integrujące środowisko naukowe i przemysłowe, które mają na celu promowanie innowacji i rozwoju technologicznego w obszarze ceramiki. Z tego powodu z dumą objął patronat nad XIV Konferencją Polskiego Towarzystwa Ceramicznego, która odbędzie się w dniach 13 - 16 czerwca 2024 roku w Zakopanem.
Ta prestiżowa konferencja, od lat gromadzi wiodących naukowców, inżynierów i ekspertów z branży ceramicznej, którzy będą dzielić się najnowszymi osiągnięciami, badaniami oraz praktycznymi zastosowaniami w dziedzinie ceramiki. Wydarzenie zapewnia platformę do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów oraz inspirujących dyskusji na temat najnowszych trendów i innowacji w branży.
XIV Konferencja Polskiego Towarzystwa Ceramicznego jest kluczowym wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych rozwijaniem wiedzy i umiejętności w dziedzinie ceramiki, dlatego nie może nas na niej zabraknąć!Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona