Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Jesteśmy na Poleco - Targach Ochrony Środowiska!
Data dodania: 20 / 10 / 2022

Jesteśmy na Poleco - Targach Ochrony Środowiska!

Targi Poleco odbywały się 19-20 października 2022 na Tauron Arenie Kraków.
Była to wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo naszego rewolucyjnego nawozu organiczno-mineralnego BiOrgano-Mineral, który zdobył pierwsze miejsce podczas ostatniego Akceleratora Łukasiewicza!
Ekspozycję targów POLECO tworzyło grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, techniki komunalnej, odnawialnych źródeł energii, ochrony powietrza i klimatu, czyli rozwiązań dedykowanych samorządom. Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują w Poznaniu to przegląd najnowszych ekologicznych trendów oraz technologiczne nowinki dla każdej gałęzi przemysłu, a także rozwiązania z zakresu adaptacji do zmian klimatu.
Naukowcy z naszego instytutu oraz 5 innych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz byli do dyspozycji w zakresie gospodarki odpadami czy badań ekotoksykologicznych. Porozmawiajmy o ochronie środowiska!

Strona internetowa wydarzenia: https://poleco.pl/pl/Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona