Łukasiewicz - ICiMB

Seminaria i szkolenia

IX Międzynarodowa Konferencja ETICS
Data dodania: 25 / 05 / 2023

IX Międzynarodowa Konferencja ETICS

IX Międzynarodowa Konferencja ETICS to największe w Polsce spotkanie branży ociepleń, które odbyło się 26-27 maja 2023 w Łodzi.

ETICS, który w tym roku obchodzi jubileusz 65-lecia, jest od wielu lat najpowszechniej stosowanym w Europie rozwiązaniem materiałowo-technicznym poprawiającym efektywność energetyczną. W trakcie Konferencji o ETICS rozmawiali przedstawiciele europejskich jednostek oceny technicznej.

Wśród Prelegentów dr inż. Małgorzata Niziurska, Z-ca Dyrektora ds. Badawczych i Komercjalizacji reprezentowała Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych z referatem pt. „Trendy w ociepleniach – ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne w teorii i praktyce”.

W wydarzeniu wzięli udział również Michał Wieczorek, Klaudiusz Borkowicz oraz dr inż. Karolina Łączka.

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) odgrywa kluczową rolę w upowszechnianiu wiedzy z zakresu ETICS w naszym kraju.

Życzymy dalszej wytrwałości i zapału, aby kolejne lata przyniosły sukcesy i realizację ambitnych planów!

Więcej o konferencji: https://lnkd.in/djpK7Fg3Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona