Łukasiewicz - ICiMB

Seminaria i szkolenia

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2022
Data dodania: 31 / 01 / 2022

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2022

Zapraszamy na Nasze stoisko na tych największych w Europie Środkowo-Wschodniej targach branży budowalnej, gdzie zaprezentujemy naszą pracę "od kuchni", podzielimy się naszą wiedzą i odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania! 

Innowacje technlogiczne, projekty badawczo-rozwojowe, certyfikacja wyrobów budowlanych, systemy ociepleń, ochrona środowiska, materiały ogniotrwałe, biomateriały... to i wiele więcej znajdziecie Panstwo na naszym stoisku, czynnym od świtu do zmierzchu we wszystkie dni targów w pawilonie nr 5 przy stoisku nr 59! 

   

 

Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania Wyzwań”, dzięki któremu grupa 4 500 naukowców przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z przygotowaniem koncepcji prac badawczych. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie lukasiewicz.gov.pl/biznes, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam, wysokiej jakości, produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: Zdrowie, Inteligentna i Czysta mobilność, Transformacja cyfrowa oraz Zielona, niskoemisyjna gospodarka.

ikona
ikona